
Die periode tussen Kerstmis en nieuwjaar, behalve jaaroverzichten is er vaak weinig op televisie. Gelukkig zijn we reeds enkele jaren gezegend met Netflix en daar is weer een bingewacht-waardige serie op: Travelers.Â
Travelers is een reeks die het verhaal volgt van een groep mensen uit de toekomst, die naar de 21e eeuw getransporteerd worden. Weliswaar niet in hun eigen lichaam, maar in het lichaam van mensen die binnen een paar seconden gaan overlijden. Als groep proberen ze de wereld te redden van allerlei rampen en gebeurtenissen.
Fans van sciencefiction of reeksen met wat actie en goed ritme bereiden zich best voor op een Netflix-marathon, de reeks sleept je zo mee. Ook fans van Sense8 vinden hun gading bij Travelers.
Travelers, twee seizoenen te bekijken op Netflix.Â